3-річний Ромчик з Нововолинська бореться з четвертою стадією раку: сім’я потребує коштів на лікування

news

3-річний Роман Гальчик з Нововолинська бореться зі злоякісною пухлиною головного мозку. Хлопчик разом з мамою перебуває в турецькій клініці. Діагноз українських лікарів підтвердили, у нього 4 стадія раку. Необхідні променева та хіміотерапія, дороговартісні аналізи та переливання крові – Ромчик дуже потребує допомоги небайдужих, – пише “БУГ”.

 

 

Мама хлопчика Світлана Гальчик у спільноті фейсбук “Гальчик Рома – боротьба за життя” повідомляє, що на даний час вони повністю оплатили основний рахунок, сума якого була 21000 доларів. Та як завжди є але, на цьому все не закінчилось. Турецькі лікарі робили гістологічне обстеження пухлин, яке коштує додатково 800$ (теж оплачено вже), і підтвердили діагноз українських лікарів і що у Ромчика 4 стадія раку. Діагноз: Епендимобластома (ПНЕТ) лівої тім’яно-потиличної області.

До курсу радіотерапії в клініці Туреччини рекомендували пройти паралельно хіміотерапію, її будуть вводити Ромчику раз в тиждень по п’ятницях. Першу хімію вже пройшли і оплатили 676$ доларів, потрібно ще п’ять курсів.

“Під час хімії і променів в Роми будуть падати показники крові, тут донорів не шукають, як в нас, точніше шукають місцеві, а іноземці купують. Тому скільки буде коштувати кров і тромбоконцентрат ми ще не знаємо , але судячи по тому, що простий аналіз крові коштує 200$, я собі представляю який ще в нас буде рахунок. Ще ми купуємо ліки тут, промені попекли горло, і спеціальне харчування, бо в сина немає апетиту”, – пише мама хлопчика.

Батьки просять небайдужих не лишати їх. Сім’я далі потребує коштів на лікування Ромчика.

«Хочу ще раз всім подякувати, коли ви пересилаєте, передаєте нам гроші, ви робите дещо більше, ви даєте нам надію, надію, що все буде добре. Ми б не справились без вас», – дякують батьки усім, хто долучається до боротьби Ромчика з хворобою.

Допомогу на лікування можна перерахувати на картку ПриватБанку 5168757319064871 Юрій Гальчик (тато хлопчика).

0 Комментариев