27 червня: чим особливий цей день та що святкують в Україні та світі

news

27 червня 2020 світ відзначає Всесвітній рибальства, День народження банкомату, День мікро, малих і середніх підприємств, Всесвітній день смурфіки.

У США святкують День Хелен Келлер, День гри «Бінго», День поширення інформації про посттравматичний стресовий розлад, День тестування на ВІЛ, День сонцезахисних окулярів, День цвітіння апельсина, в Швеції, Фінляндії – Свято середини літа, в Нідерландах – День ветеранів, у Бразилії – День метисів, у Британії – День Збройних сил, в Узбекистані – День працівників друку, у Канаді – День національного гімну, у Таджикистані – День національної єдності, у Чехії – День пам’яті жертв комуністичного режиму, у Туркменістані – День працівників культури і мистецтва.

У православній церкві 27 червня вшановують пам’ять святого пророка Єлисея, який жив у IX до Різдва Христового

Єлисей народився в родині багатого орача. Одного разу пророк Ілля закликав його до себе і зробив своїм учнем. Після смерті свого вчителя Єлисей сам став пророком і займався цим понад 65 років. Помер пророк Єлисей в глибокій старості, коли йому виповнилося 100 років.

27 червня — День Єлисея

Народні прикмети на 27 червня

  • Суха і ясна погода – продовжували гречку сіяти.
  • Дощовий день обіцяє сім тижнів сильної негоди з дощами.
  • Багато мошок і комарів – чекай доброго врожаю грибів і ягід.
  • Дощ на Єлисея – прикмета того, що 7 тижнів дощі будуть.

Чого не можна робити 27 червня

Астрологи радять провести цей день активно, не лінуватися, не просиджувати його вдома або на роботі, а вийти на природу. Також слід відмовитися від алкоголю і, наскільки це можливо, від лікарських препаратів. Також не варто наїдатися, навпаки, краще трохи поголодувати. Це буде корисно для організму.

День ангела

27 червня день ангела відзначають: Олександр, Володимир, Георгій, Йосип, Микола, Павло. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

27 червня — Всесвітній день рибальства.

Враховуючи величезний внесок рибалок та рибальства у вирішення глобальної проблеми нестачі продовольства, за рішенням Міжнародної конференції з розвитку та регулювання риболовлі, що відбулась в Римі з 1985 року відзначається Всесвітній день рибальства.

В цей день у багатьох країнах проводяться змагання з рибної ловлі, різні навчальні семінари. Заходи збирають як рибалок з великим стажем, так і початківців любителів.

27 червня — Всесвітній день рибальства : 27:06:2019 - vsim.ua
Все частіше ,в останні роки, можна побачити жінок серед учасників рибних змагань . Безсумніву, все більше людей розуміють, що рибна ловля — чудовий засіб зміцнення духовних і фізичних сил.

В незалежній Україні «День рибалки», закріплений Указом Президента України № 464/95 від 22-го червня 1995 року, відзначається за давньою традицією у другу неділю липня.

0 Комментариев