23 лютого – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

23 лютого 2021 відзначаються Всесвітній день взаєморозуміння і миру, День дизельного двигуна, Всесвітній день стерилізації домашніх тварин, Міжнародний день собачого печива.

У США – День керлінгу, День бананового хліба, День гри в теніс, День плитки, День раціоналізації, в Японії – День народження імператора, у Таджикистані – День створення збройних сил, у Гайані – День республіки, в Брунеї – День незалежності, у Канаді – День сільського господарства, в Індії – День посту і духовних практик «Бхаімі Екадаші».

Церковний календар: лютий 2021

23 лютого православні віруючі шанують святих Прохора і Харлампія. Наші пращури вірили, що якщо у цю пору покласти гроші на кухонний стіл, то фінансовий стан людини поліпшиться.

23 лютого — пам'ять святої діви мучениці Валентини Кесарійської, Палестинської – Рівненська єпархія
У народі говорили, що 23 лютого потрібно обов’язково помолитися святому Харлампію, щоб отримати захист від загибелі без покаяння – це вважалося найстрашнішою смертю для православного християнина, оскільки тільки душа, що розкаялася, може потрапити в рай.

У народі говорили: «Побачила зима Прохора і голосно заохала». На Прохора вже помітно було значне збільшення тривалості дня.

Календар стрижки волосся: лютий 2021

Народні прикмети
Вважається, що з цього дня морози починають слабшати: «Прийшов Прохор – весна у двір заглянула».
Морозна погода – до теплого березня.
Чоловікам в цей день краще відмовитися від фізичної роботи, тому що нічого виходити не буде.
Справа, розпочата в цей день, вдало завершиться.

Що заборонено
присвячувати час праці або плануванню чого-небудь
брати в борг гроші
носити чорний одяг

Іменинники лютого – кого та коли вітати з Днем Ангела цього місяця

У цей день іменини святкують Порфирій, Ганна, Валентина, Геннадій, Антон, Василь, Галина, Семен, Петро, Григорій, Аркадій, Іван, Короп і Герман. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Святкові та вихідні дні у березні: скільки українцям відпочивати у перший весняний місяць

 

23 лютого за ініціативою організації Humane Society International відзначають Міжнародний день стерилізації тварин.
До цього дня у світі проводять різні заходи, що спрямовані на популяризацію стерилізації тварин.

Міжнародний день стерилізації тварин
Щороку, в останній вівторок лютого (цього року 23 лютого) в усьому світі відзначається Міжнародний день стерилізації тварин.

Міжнародний день стерилізації тварин (Spay Day) проводить авторитетна міжнародна організація Humane Society International. Ця благодійна громадська організація існує з 1954 року і налічує понад мільйон членів. Протягом усього лютого щорічно у світі проходять різні заходи, приурочені до цього дня і спрямовані на популяризацію стерилізації.

Головним завданням, яке ставлять перед собою організатори, є формування цивілізованого ставлення до проблеми регулювання чисельності поголів’я домашніх тварин.

0 Комментариев