22 листопада – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

22 листопада у світі та Україні святкують Міжнародний день сина  і День відігрівання у кав’ярнях.

У Сінгапурі – День бабусь і дідусів, у США – День “Поїхали кататися!”, День журавлинної закуски, День пам’яті Джона Кеннеді, в Коста-Ріці – День учителя, у Гвінеї – День вторгнення, у Вірменії – День банківського працівника, в Киргизстані – День працівника прокуратури, в Мексиці – Свято святої Сесілії, в Азербайджані – День працівників юстиції, в Японії – День хороших подружніх пар.

Вихідні у 2022 році: чи порадують українців додатковими святковими днями

Православна церква 22 Листопада вшановує пам’ять преподобної Матрони Константинопольської. Інші назви свята: “Матрона зимова”, “Мотрона наставниця”, “Зима стає”, “Зимовий день”. 

22 листопада віруючі вшановують пам’ять преподобної Матрони, яка жила в Константинополі в V столітті. Вона залишила свою сім’ю і почала служити Богу. Щоб чоловік її не знайшов Матрона пішла в чоловічий монастир.

Коли Матрона була юною дівчиною, то батьки змусили її вийти заміж за заможного чоловіка. Незабаром вона народила дочку, але потім зрозуміла, що її справжнє призначення – служити Богу.

Вона віддала свою дочку на виховання, а сама переодяглася в чоловічий одяг, зістригла волосся і в монастирі представилася євнухом.

Церковний календар: які свята відзначатимемо у листопаді 2021 року

22 листопада в церковному календарі – день пам’яті святих мучеників Онисифора і Портифія. Чоловіки жили під час правління римського імператора Діоклетіана, який був відомий своїм жорстоким ставленням до християнства. Святі мученики Онисифор та Портирій прийняли на себе тяжкі муки Христа. Спочатку їх били камінням, потім катували, а в кінці палили живцем. Врешті, ледве живих чоловіків, прив’язали до коней та волокли по камінцях.

Понівечені тіла мучеників забрали під покровом ночі послідовники християнської віри. Вони поховали їх в селищі Пангіанському, віддавши Онисифору та Портифію усі почесті. Після поховання тіл на цьому місці почали відбуватися різні дива. Навіть сьогодні християни вірять в силу мощів, які зараз знаходяться під горою Пангей, в Македонії.

Календар стрижки волосся: коли планувати похід в перукарню в листопаді 2021?

Прикмети на 22 листопада     

  • Якщо з ранку видно іній, то наступного року буде добрий урожай вівса;
  • Якщо пішов дощ, значить буде урожай пшениці;
  • Якщо у цей день буде снігопад, значить негода затягнеться ще на місяць;
  • Якщо іній покриє дерева, то скоро прийдуть сильні морози;
  • Якщо буде туман, то в найближчі дні почнеться відлига;
  • Якщо качки все ще плавають у водоймах і не відлітають навіть в холодну погоду, то тепло збережеться ще довго;
  • Якщо гуси вийшли на лід, значить буде потепління;
  • Якщо сон приснився на Матрону, то він справдиться на наступний день опівдні.

Вихідні та святкові дні в листопаді: скільки українці відпочиватимуть цього місяця?

Що не можна робити в цей день

Не віддавайте нікому сьогодні свій старий не випраний одяг, тому що можете віддати своє щастя в чужі руки.

Намагайтеся ні з ким не сваритися. Будьте доброзичливі і привітні.

Магнітні бурі у листопаді 2021: небезпечні дати та як від них уберегтися”

День синів

Зазвичай багато людей знають про День матері, але мало хто чув про День сина. Це сімейне свято, яке відзначають у всьому світі, але дати можуть відрізнятися. Так як існує День матері, а в деяких країнах і День батька, то в інтернеті все частіше почали говорити про День синів. У цього свята немає великої і цікавої історії. Його швидше актуалізували засоби масової інформації. Зазвичай в цей день батьки вітають синів, а сини в свою чергу уважно ставляться до батька і матері. Так як це сімейне свято, то його зазвичай відзначають найближчими родичами.

Давай одружимося у 2022 році: як обрати дату найщасливішого дня

Іменини у Олександра, Віктора, Іллі, Матрони, Порфирія, Цецилії, Антона, Іллі, Костянтина та Івана. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!  

 Імениники у листопаді: хто та коли відзначає День ангела цього осіннього місяця?

 

0 Комментариев