21 лютого – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

21 лютого 2021 року відзначаються Міжнародний день рідної мови, Всесвітній день екскурсовода, День спостереження за польотом бумеранга, День однозначності.

В Ісландії – День жінок, у США – День «липких булочок», День без зерна, День читання вітальних листівок, у ПАР – День збройних сил, у Норвегії – День народження короля, в Зімбабве – День Молоді, у Греції – Масниця «Апокріес», у Бутані – День короля, у Франції – День пам’яті іноземних учасників Французького Опору, в Білорусі – День працівників землевпорядної та картографо-геодезичної служби, у Бангладеш – День руху за державний статус бенгальської мови, у Вануату – День пам’яті Уолтера Ліни.

Церковний календар: лютий 2021

Православна церква 21 лютого вшановує пам’ять святого Захарія Серповидця. Він був пророком. А ще день часто називали Днем Захарія.

Що сьогодні не можна робити

Не призначайте на цей день операцію, навіть пломбування зуба – хорошого результату чекати не варто. Не заздріть і не дивіться довго в дзеркало – можете накликати біду. Ще не плануйте важливі справи, особливо якщо вони пов’язані з грошима.

Вихідні у лютому 2021 року – скільки будемо відпочивати наступного місяця

Прикмети на 21 лютого    

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

– вночі грім – весна і літо будуть вітряними;

– холоднеча – до швидкої весни;

– на деревах багато інею – рік буде медовим.

Іменинники лютого – кого та коли вітати з Днем Ангела цього місяця

Іменини у Захара, Сави, Макара, Андрія, Сергія, Петра, Олександра і Степана. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

 

Календар стрижки волосся: лютий 2021

0 Комментариев