19 лютого – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

19 лютого 2021 відзначаються День змішування різних фарб, Всесвітній день захисту морських ссавців або День китів, День орнітолога, Міжнародний день перетягування каната, День народження синоптичної карти.

У США – День пам’яті битви за Іводзіму, День жіночого серця, День піклувальників, День запобігання плагіату, День м’ятного шоколаду, День соусу тартар, День вій, у Вірменії – День дарування книг, у Туркменістані – День прапора, в Мексиці – День Армії, в Індії – свято «Шиваджі Джаянті», у Непалі – День демократії, у Румунії – День Костянтина Бранкузі, в Киргизстані – День співробітника фінансової поліції, у Болгарії – День Васіла Левського.

Церковний календар: лютий 2021

19 лютого за православною традицією вшановують пам’ять преподобного Вукола Смирнського. Його називають першим єпископом, який служив в Малій Азії, де він проповідував християнство.

В цей день дуже багато уваги приділяти коровам, в основному дбали, щоб вони благополучно отелились.

У день, коли телиться корова, вважалося, з дому нікому нічого давати не можна – ні грошей, ні хліба, ні вогню, ні води, щоб разом з ними не віддати прибуток, який посилається Господом в будинок.

Варто відзначити, що цього правила дотримувалися і в тому випадку, коли народжувала жінка, або з’являлись на світ поросята, ягнята, лошата, а ще в дні сіяння хліба.

«Зараз не час», ‒ відповідали господарі людині, яка прийшла взяти що-небудь у борг. Ніхто не ображався на таке висловлювання, тому що сам чинив так само при подібних обставинах.

19 лютого самотні люди молилися Богу, щоб зустріти другу половинку.

Жінки у цей день «вимітали» з дому обридлих друзів чоловіка, котрі схиляли його до пияцтва і розгулу. Робили це після відходу за поріг нежданих гостей, підмітаючи у всьому житлі підлогу.

Народні прикмети на 19 лютого

  • Морози посилилися – до бурхливої весни.
  • Якщо птахи на верхівки дерев сідають – буде тепло.
  • Якщо корова 19 лютого спить головою на схід, вона отелиться вдень, на захід – вночі або ввечері.
  • Відлига в цей день – до поганого удою у корів.
  • Сон, побачений вночі проти 19 лютого, збудеться через 8 днів. Розповідати про побачене нікому не можна. Те, що наснилися вдень 19 лютого, збудеться через 6 років. Розповідати про сон теж не потрібно.

Календар стрижки волосся: лютий 2021

Суворі заборони цього дня

В цей день не можна сваритися, а якщо ви живете не в злагоді з сусідами, 19 лютого – відмінний день для примирення.

Рекомендується також в цей день носити на собі оберіг, бо у цей день вам дуже легко можуть наврочити.

19 лютого День ангела імені відзначають: Марія, Христина, Максим, Іван, Марта, Марфа, Вукол (Вукола Смирнський), Вакула, Василь, Юліан, Севастян. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

0 Комментариев