19 березня – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

19 березня 2021 року відзначаються Всесвітній день сну, Міжнародний день клієнта, Міжнародний день «Почитай мені!».

У США – День птахівництва, День сертифікованої медсестри, День подяки вчительці дошкільної освіти, День «Давайте сміятися», День шоколадної карамелі, в Італії, Іспанії, Португалії – День батька, у Німеччині – Карнавал самби, у Фінляндії – День рівноправності, в Польщі – День єдності кашубів, на Мальті – День святого Йосипа.

Церковний календар: березень 2021

19 березня - святих рівноапостольних Костянтина і його матері Олени

19 березня православна церква шанує Костянтина і його матір Олену

19 березня 2020 року православні християни відзначають день Знайдення чесного Хреста і цвяхів Святою рівноапостольною царицею Єленою в Єрусалимі.

У народі день називають Константінови кола. Згідно з повір’ям, у цей день потрібно дуже дбайливо ставитися до води: раніше освячували криниці і масово відвідували лазні, а також втоптували сніг біля колодязів, щоб вода була смачніше.

В цей день вся вода — особлива. У неї проявляються лікувальні і магічні властивості. Але найбільшою силою володіє тала вода та вода з живих джерел. Вважається, що якщо вмиватися такою водою або випити її, то всі хвороби підуть, навіть самі серйозні й страшні, а якщо людина здорова, то залишиться здоровим на весь рік, і ніяка хвороба до нього не причепиться.

Святкові та вихідні дні у березні: скільки українцям відпочивати у перший весняний місяць

Краще всього підійде вода з джерела і природного джерела. Можна використовувати воду з колодязя. А для жителів міст підійде тала вода з-під снігу. Якщо снігу немає, то можна заморозити воду в морозильнику. Звичайно, вона буде не такою сильною, але повністю цілющих властивостей не втратить.

Народні прикмети на 19 березня

 • Морозна погода – чекай весни та теплого, посушливого літа
 • Лід тоне в річках – рік буде неврожайним
 • Проліски з’явилися 19 березня – можна приступати до посівних робіт
 • Не можна пити воду з чужого колодязя 19 березня, оскільки він згодом може пересохнути
 • Якщо в колодязь 19 березня кинути трохи моху, то дощ піде. Цим прийомом часто користувалися під час посухи в інші дні року
 • Мороз ударив вранці 19 березня – ще 40 днів буде аналогічна погода
 • Дятел в лісі стукає – холоди триватимуть ще довго
 • Весь день сніг – літо буде засушливим
 • Лід на річках тоне – прикмета до того, що рік буде неврожайним і важким
 • Якщо побачиш білого зайця – незабаром піде сніг.

Великий піст 2021: що можна їсти, а що заборонено

Що не можна робити сьогодні:

 • вживати алкогольні напої;
 • залишати відкритими вхідні двері або вікна;
 • ходити до лісу;
 • прати постільну білизну, вибивати або міняти подушки;
 • пліткувати і обговорювати чуже особисте життя;
 • вживати лайливі слова і думати погано про інших.

Календар стрижки волосся: березень 2021 року

У п’ятницю, 19 березня, іменини відзначають Юліан, Федір, Теодор, Максим, Костянтин, Аркадій, Ілона, Олена. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

Іменини в березні – хто відзначає День ангела, кого і коли віати, як назвати народжену в березні дитину

меню Logo Рус Укр Пошук Середа, Березень 17, 2021 Редакція Реклама Сьогодні - Міжнародний день сну Сьогодні - Міжнародний день сну 16 Березня 2018 2136 Сьогодні, 16 березня, світ відзначає День сну. Сон нам життєво необхідний. Під ...

Всесвітній день сну

Сон – особлива форма існування організму / Фото з відкритих джерел
Вперше Всесвітній день сну (World Sleep Day) пройшов 14 березня 2008 року за ініціативою Міжнародного комітету дня сну Міжнародної асоціації медицини сну і з тих пір проводиться щорічно, в п’ятницю перед днем весняного рівнодення. Щороку заходи в рамках дня присвячені певній темі.

Сон – особлива форма існування організму, не менш складна, ніж денне неспання. Під час правильного протікання сну організм відновлює сили, витрачені на денну активність, «приводить себе в порядок». Саме тому здорова людина прокидається з відчуттям свіжості і припливу сил.

У Всесвітній день сну активізується соціальна реклама, влаштовуються конференції і симпозіуми, присвячені підвищенню обізнаності про важливість сну, проблемам сну і впливу розладів, пов’язаних з його порушенням, на здоров’я людини і суспільство в цілому.

Магнітні бурі в березні 2021: весна розпочнеться одразу зі сплеску сонячної енергії

Міжнародний день клієнта – свято завтра 19 березня

Міжнародний день клієнта

У галузях виробництва і надання товарів і послуг щодня посилюється боротьба за клієнтів. З метою підтримки постійних і залучення нових споживачів підприємці заснували свято.

Міжнародний день клієнта відзначається щорічно 19 березня. Він носить неофіційний характер. Організаторами свята виступили російські та латвійські бізнесмени. Вони заснували його в 2010 році на честь своїх споживачів. Цю ідею незабаром підхопили підприємці з інших країн Європи і Америки. Поступово свято отримало всесвітній масштаб.

У Міжнародний день клієнта транснаціональні корпорації і приватні фірми проводять акції, розіграші, лотереї. Вони вручають покупцям безкоштовні сувеніри, надають знижки і додаткові бонуси.

Ким би не була людина – продавцем або покупцем, не варто забувати про два правила:

 • Перше – бути ввічливим.
 • Друге – читай перше правило.
0 Комментариев