18-річній волинянці, яка постраждала в ДТП, необхідно 100 тисяч гривень на операцію

news

18-річна Іванка із села Гупали потрапила в ДТП, внаслідок якої отримала серйозні травми, – повідомляє “Район. Любомль”.

 

Аварія трапилася 10 березня на виїзді з містаЛюбомль. Авто, в якому перебувало чотири пасажира, злетіло в кювет і перевернулося.

Під час ДТП постраждало троє пасажирів. Подруга Іванки отримала перелом руки. Двоє хлопців не потребували медичної допомоги.

Найбільше дісталося 18-річній дівчині, за життя якої борються в обласній лікарні.

«В Іванки дуже постраждало обличчя. Роздроблена щелепа, кістка якої прорвала щоку. Вона бачить лише на одне око, зшитий язик і вухо, вибиті зуби. Дихає через трубочки, тому не може говорити, тільки пише, – розповідає мама потерпілої Наталя Василівна. – Іванка п’ять днів була в реанімації, але, на щастя, зараз її перевели у щелепо-лицеве відділення. Дякувати Богу, череп і тіло у донечки цілі».

Під час аварії дівчина сиділа спереду і вдарилася у панель та кермо авто. Іванка все пам’ятає, часто їй сняться ті моторошні хвилини.

«Вона в мене сильна і дуже хоче жити. Мужньо витримує всі болі, – крізь сльози продовжує розповідати Наталія. – Я мама чотирьох діток. Найменшенький дворічний синочок постійно по телефону запитує, коли приїду до нього. Серце розривається, бо й Іванку саму тут залишити не можу.

Коли сталася ця біда, я вдома всі гроші зібрала і поїхала Іванку рятувати. Лише на третій день згадала, що ж навіть дітям на хліб не залишила. Безмежно вдячна сусідам і всім небайдужим, які підтримують фінансово».

За приблизними підрахунками на операцію треба близько 100 тисяч гривень. Адже лише одна пластина коштує 15 тисяч.

«Іванці повністю потрібно скласти щелепу, тому ще не відомо, скільки пластин необхідно буде, – говорить жінка. – Ми вже все, що можна, виставили на продаж. Я б і будинок продала, квартиру б знімали, аби дитину врятувати. Для нас кожна гривня дуже дорога».

Підтримати Іванку можна, переказавши гроші на картку мами Наталії Василівни Ціпяшук 4731 2191 0779 7650.

Допоможімо повернути до життя 18-річну дівчину.

0 Комментариев