18 березня – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

18 березня 2021 року відзначаються День ящиків, шухлядок і коробочок, День абсолютно неймовірних дітей, День народження електричної бритви, День богині родючості, Глобальний день переробки відходів.

У Британії – День апельсинів і лимонів, у США – День штату Південна Кароліна, День бургера «Слоппі Джо», День порятунку фермерських господарств, День дбайливих компаній, День біодизеля, День мереживного вівсяного печива, День незграбних моментів, День прощення мами і тата, у Франції – День Паризької Комуни, у Монголії – Чоловіче свято, у Білорусі – День внутрішніх військ, у Конго – День Маріана Нгуабі, у Туреччині – День перемоги при Чанаккале, у Мексиці – День експропріації нафтової промисловості, в Індії – День збройових заводів, в Ірландії, Канаді, Австралії – День Шили.

Церковний календар: березень 2021

Православна церква 18 березня вшановує пам’ять святого Конона Мандонського. У народі його вважали покровителем і захисником врожаю, городників і посівів. Тому день назвали «Конон Городник».

Конон жив приблизно в III столітті, за часів правління Деция Траяна. Його батьківщиною був Назарет Галілейський, але проживав він в Памфілійському місті Мандон. На місці, названому Кармена, Конон розбив город і їв тільки їжу, яку сам вирощував. Він був доброю і простодушною людиною. Грамоти не знав. Але це не завадило йому вести тихе богоугодне життя.

Коли намісник Публій прийшов в місто для очищення його від християн, йому тут же доповіли про Конона. До нього послали стражників. Конона доставили на суд, запропонували відректися від своєї віри і принести дари язичницьким ідолам. Але святий твердо і гордо заявив, що не бажає навіть думати на цю тему. За це в його ноги забили безліч цвяхів і гнали попереду колісниці намісника до тих пір, поки мученик з молитвою на губах не віддав душу Богові.

18 березня - День Святого Конона, Конон Ісаврійський, Конон Городник

Святкові та вихідні дні у березні: скільки українцям відпочивати у перший весняний місяць

Народні прикмети на 18 березня:

 • Ясна і тепла погода 18 березня – літо буде теплим або помірно спекотним
 • Граки вже гніздяться – через 20 днів можна починати посівні роботи
 • Якщо в цей день засипати гній на город – це обіцяє хороший врожай
 • Ясна погода 18 березня – граду влітку не буде
 • З’явилися перші проліски в лісі – прикмета до того, що можна починати орати
 • У будинку і на полях миші завелися – чекай неврожаю
 • Гніздяться граки – можна хліб сіяти за три тижні
 • Якщо босими ногами в цей день гній натоптати, то ноги боліти не будуть
 • Можна 18 березня доглядати за кімнатними рослинами, пересаджувати розмарин і герань
 • У цей день в руки вила візьмеш – прикмета до того, що влітку буде град.

Великий піст 2021: що можна їсти, а що заборонено

Що можна робити 18 березня

 1. Цього дня треба пом’янути померлих родичів. Також варто помолитися за зниклих безвісти, завдяки щирій молитві є ймовірність, що вони знайдуться.
 2. Якщо подружжя вип’ють 18 березня вина з корицею, то їхні почуття будуть міцними і сильними.

Календар стрижки волосся: березень 2021 року

Що не можна робити 18 березня

 1. Не варто робити великі покупки 18 березня – вони не прослужать довго і виявляться марними.
 2. Не можна цього дня байдикувати;
 3. Не бажано нині сваритися й ображатися на рідних;
 4. Не слід сьогодні виходити з дому після півночі;
 5. Не гоже у цей день зловживати алкоголем, а також переїдати.

Магнітні бурі в березні 2021: весна розпочнеться одразу зі сплеску сонячної енергії

Іменини у Феодора, Адріана, Давида, Костянтина, Івана, Марка, Іраїди, Кирила і Миколи. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

Іменини в березні – хто відзначає День ангела, кого і коли віати, як назвати народжену в березні дитину

 

День працівника податкової та митної справи України

День працівника податкової та митної справи України відзначається в країні щорічно 18 березня.

Треба сказати, що до 2014 року професійне свято податківців відзначалося в країні щорічно 2 липня. Воно було встановлене указом президента України від 24 жовтня 2005 року «Про День працівника державної податкової служби України», з огляду на значну роль державної податкової служби України у забезпеченні реалізації податкової політики держави, і носило назву День працівника податкової служби України.

Згідно з указом президента України від 11 жовтня 2013 року №554 / 2013 «Про День працівника податкової та митної справи України» на підтримку ініціативи Міністерства доходів і зборів України, для забезпечення єдності і цілісності податкової та митної політики держави, професійне свято всіх податківців було встановлене на 18 березня і тепер відзначається як День працівника податкової та митної справи України.

День працівника податкової та митної справи України (День податківця, День податкової, День митника, День митниці, День митної служби У… | Motor oil, Motor, Canning

0 Комментариев