“Старе місто”: у кафе тепер працюють “сонячні” офіціанти, а у Києві дають бонус за відвідування луцького кафе

news

Атмосферна кав’ярня “Старе місто”  відновила роботу у Луцьку. Відкриття відбулося у четвер, 9 січня. 

Раніше це кафе належало двом атовцям, але нещодавно її закрити. А матері двох юнаків із синдромом Дауна,  викупили кав’ярню для своїх дітей.

Тепер у закладі, який знаходиться за адресою вул.Драгоманова, 11, відвідувачів обслуговують незвичайні офіціанти: 21-річний Андрій Мельник та 19-річний Валентин Новосад

“Ми йшли до цього дуже довго, дивилися, як такі заклади працюють в інших містах. Коли з’явилася можливість і стало відомо, що закривається “Старе місто”, ми вирішили продовжити роботу такої чудової кав’ярні. Разом із цим ми вирішили долучити до роботи наших “сонячних” хлопців, які вносять свою особливу “родзинку”, – про це, як пише Конкурент, розповіла мама Андрія Олена Мельник.

Мама Валентина Лариса Новосад каже, що два роки тому син вже стажувався у кав’ярні в рамках проєкту “Один день на роботі”:

“Йому там настільки сподобалося, що він працював повний день, хоча для людей з інвалідністю передбачено лише 4 години”.

Жінка зазначає, що Валентин та Андрій брали участь у тренінгах, де їх вчили поводитися на роботі, спілкуватися з клієнтами тощо. Окрім цього, Андрій здобув фах фотографа у Луцькому центрі професійно-технічної освіти, а Валентин навчається у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій.

“Сьогодні жоден підприємець не готовий взяти людину з інваліднстю на роботу, створивши всі умови. Ми ж їхні батьки. І мусили зробити так, щоб наші діти скористалися своїм правом на працю”, – розповідає Лариса Новосад.

“Сонячні” хлопці працюватимуть у закладі по декілька годин,їм допомагатимуть студенти з коледжу харчових технологій.

“Вони кайфують від того, що їхня робота комусь потрібна. А кожен наш гість отримує особливу “сонячну” посмішку, яка притаманна нашим дітям”, – резюмувала Лариса.

Графік роботи кав’ярні: щодня з 8:00 до 20:00.

У мережі фейсбук з’явилося повыдомлення київського бару “Склад“. Власники закладу обіцяють безкоштовно частувати гостей, які покажуть чек на суму від 100 гривень з кафе “Старе місто”, яке нещодавно знову запрацювало у Луцьку.

 

0 Комментариев