17 липня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

17 липня 2021 року у світі відзначається неофіційне свято – Всесвітній день емодзі, а також Всесвітній день міжнародного кримінального правосуддя, в Україні – День етнографа (неофіційний), в США – День лотереї, День “Помилкового шляху” Коррігана, День позбавлення від думок “Міг би мати” і “Повинен мати”, День персикового морозива, День жовтих свинок, День татуювання, День полунично-ревеневого вина, День дерев’яних автомобілів, в Південній Кореї – День Конституції, у Фінляндії – День демократії, в Італії – свято спасителя, в Гондурасі – свято гаріфуна, в Словаччині – День проголошення незалежності, в Лесото – День короля, в Японії – свято “Гіон мацурі”, в Індії – день пам’яті тирота Сінга, в Малайзії – День народження раджі Перліса, в Австралії – день піжами.

Святкові та вихідні дні у липні 2021: скільки будемо відпочивати та які знаменні дати відзначатимемо цього місяця

За календарем 17 липня вшановують пам’ять святого Андрія Боголюбського, великого князя, який за життя сприяв поширенню християнської віри, створив понад 30 храмів і встановив свято Покрова Богородиці в православній церкві. 17 липня в народі був відомий як Наливи, оскільки до цього часу на полях виростали озимі культури. Шанували овес, по погоді судили про майбутній урожай. 

Свято 17 липня – день пам’яті преподобної Марфи, матері Симеона Дивногорця

Марфа з юних років хотіла стати черницею, але батьки переконали її вийти заміж. Чоловік її незабаром помер, а вона присвятила своє своє життя синові. Марфа була для сина прикладом благочестивої християнки – регулярно відвідувала храми, причащалася і молилася. Особливо часто вона зверталася до Іоанна Предтечі – Хрестителя Господнього.

Допомагала жебракам, одягала їх, годувала, померлих ховала, а тим, хто збирався пізнати Таїнство Причастя, особисто готувала одяг. Не лихословила, не лаялася, не говорила даремно. Для всіх вона була образом цнотливої християнки.

Померла Марфа тихо і мирно, за рік до її смерті Ангели уві сні дали їй пророцтво про точну дату смерті. Поховали жінку на чудовій горі, на місці подвигу її сина.

Церковний календар: липень 2021

Сьогодні церковне свято – день пам’яті преподобного Євфимія Суздальського

Євфимій народився в 1316 році в Нижньому Новгороді і прийняв постриг в Печерському монастирі. З раннього дитинства отримав гарне духовне виховання.

У 1351 році суздальський князь Борис Костянтинович вирішив заснувати чоловічий монастир. І попросив у Печерської обителі ченця для цієї справи. Вибір припав на Євфимія. Разом зі святителем Іоанном вони заснували Свято-Преображенський монастир за річкою Кам’яною. У монастирі діяв гуртожитковий статут, а Євфимій суворо стежив за тим, щоб кожен з ченців був готовий виконати будь-який послух. Сам він невпинно молився і працював на благо братії.

Спочив у 1404 році, у квітні. У 1507 році при копанні рову були знайдені його мощі.

Місячний посівний календар для городника: липень 2021

Народні прикмети на 17 липня:
На деревах з’явилися жовте листя – буде рання осінь.
Яка погода на Андрія – такою вона буде і на Калинника (11 серпня).
Багато ос – взимку буде холодно.
Якщо овес росте погано, то варто очікувати небагатого врожаю.

Календар стрижок волосся: липень 2021

Що не рекомендується робити 17 липня:
Залишати маленьких дітей одних в приміщенні, навіть у їхній власній кімнаті. Наші предки були упевнені, що темна сила налякає дитину і навіть нашле на малюка хвороби.
Лаятися і лихословити – це може погано відбитися на здоров’ї.
Здійснювати великі покупки. Все придбане в цей день може швидко вийти з ладу або розподобатися.
Віддавати в ремонт взуття, особливо якщо ви збираєтеся подорожувати.

Магнітні бурі в липні 2021 – коли чекати “удару по голові”?

Іменини сьогодні святкують Олександра, Олексій, Анастасія, Андрій, Євтимій, Марія, Марфа, Микола, Ольга, Татіана, Феодор, Феодот. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в липні: хто та коли відзначає День ангела наступного місяця?

 

0 Комментариев