16 озер, мільйон тюльпанів, 44 тисячі кущів і дерев – “Добропарк” на Київщині з 24 квітня чаруватиме українців

news

24 квітня на Київщині відкриють дендропарк із 16 озерами, мільйоном тюльпанів і 44 тисячами дерев та кущів. Працюватиме він до 10 травня.

Унікальний парк «Добропарк» з‘явиться у с.Копилів Макарівського району, де вже цієї весни можна буде побачити алею з тюльпанів завдовжки в більш ніж у 8 км і завширшки 1,2 м., – повідомляють на сторінці Good News about Ukraine у мережі фейсбук. 

Над створенням місця для відпочинку працювали 1,5 роки.
Загальна площа парку дорівнює 400 футбольних полям. Там уже висадили близько 44 000 дерев і кущів, облаштована система поливу завдовжки в 38 км і висаджено 13 га газонів.

Дістатися до “Добропарку” можна буде на автобусі від станції метро “Житомирська”. Автобуси привозитимуть відвідувачів просто до входу у парк.

“Всього в парку ми плануємо висадити близько 10 мільйонів рослин. Це буде сучасний дендропарк з деревами, кущами, газонами та квітами. Його повне облаштування займе від 3 до 5 років. Тут з’являться парк динозаврів з макетами унікальних тварин, парк атракціонів. Плануємо відкрити майданчик для проведення фестивалів, на якій зможуть розташуватися понад 100 тисяч відвідувачів. Поруч буде кемпінг і наметове містечка, куди зможуть приїхати на відпочинок кияни і залишитися тут на 2-3 дні”, – Ігор Добруцький, президент громадської організації Folk Ukraine.

Світлина від Good News about Ukraine.

Світлина від Good News about Ukraine.

Світлина від Good News about Ukraine.

0 Комментариев