15 квітня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

15 квітня 2021 року у світі відзначаються Всесвітній день мистецтва, Міжнародний день культури, День екологічних знань, Міжнародний день торт-піци, День мікро-волонтерства, Міжнародний день фахівця лабораторної діагностики, Всесвітній день без мобільного зв’язку.

В Україні – День співробітників карного розшуку, в Казахстані – День закоханих, у США – День Джекі Робінсона, День «Макдональдса», День «Це відстій», День «Дай п’ять», День пам’яті «Титаніка», День гумової гумки, День отця Даміана, National Griper’s Day, День мови жестів, День пам’яті жертв теракту на Бостонському марафоні, День «Спробуй здогадатися», День «Запитайте атеїста», День глазурованого окосту, День пральні, День «Познайомтеся зі своїми клієнтами», День податків, у Грузії – День Любові, в Іспанії – День дітей, в Ізраїлі – День незалежності «Йом ха-Ацмаут», в Узбекистані – День працівників культури і мистецтва, в Англії – День трагедії на стадіоні «Хіллсборо», в Індії – День Хімачал.

Церковний календар: квітень 2021

15 квітня православні віруючі вшановують пам’ять преподобного Тита Чудотворця, який жив у 9 столітті. Прізвисько «Льодолам» святий Тіт отримав через те, що в його день остаточно розкриваються річки і озера.

Люди уважно стежили за цим процесом: якщо лід потоне, опуститься на дно, то потрібно готуватися до складного року. Якщо вода розіллється — будуть відмінно рости трави. А якщо до Тіта лід не зійшов — значить, риба в цей період буде не дуже добре ловитися.

Ставий Тіт завжди був покровителем в усіх справах, пов’язаних зі працею та прибутком. До нього звертаються, щоб він допоміг у справах, зробив роботу прибутковою і вигідною, а рік успішним, приніс процвітання і добробут.

Але Тит не дає заступництва тим, хто сьогодні сумує, засмучується, свариться і лається. Щоб святий благоволив, потрібно весь день провести у веселощах та радості. Потрібно гуляти, збирати компанію гарних друзів, навіть не забороняється вживання міцних напоїв. Чим веселіше цей день проведеш, тим багатшим та успішнішим буде весь рік.

15 квітня народний календар також відзначає Полікарпів день, так само званий у народі і серед торговців Бариш-день. Його святкували дуже старанно, щоб не упустити весь прибуток протягом усього року.  У цей день спостерігали за поведінкою птахів: крик деркача віщував хороший урожай влітку, а якщо раніше кричав перепел — до хороших хлібів і траві на луках.

Вихідні і святкові дні у квітні 2021 – скільки відпочиватитемо і що святкуватимемо?

У цей день було прийнято ганяти ворон, щоб вони не підлітали до хат. Вірили, якщо птах каркне — накличе безхлібицю. З 15 квітня зазвичай перебивалися із хліба на квас.

15 квітня – преподобного Тита Чудотворця - 15 квітня: яке сьогодні свято, прикмети і заборони

Сьогодні моляться святому Тита, який завжди захищав усіх справах, пов’язаних із справами і прибутком. Його просять, щоб він допоміг у справах, зробив роботу прибутковою і вигідною, а рік успішним, приніс процвітання і достаток.

Але Тит не покровительствує тим, хто сьогодні сумує, засмучуватися, сваритися і лаятися. Щоб святий благоволив, потрібно весь день провести в веселощі й радості. Потрібно гуляти, збирати компанію хороших друзів, навіть не забороняється вживання міцних напоїв. Чим веселіше цей день проведеш, тим багатшими й успішнішими буде весь рік.

Прикмети на 15 квітня кажуть, що чим більшим розмахом ти сьогодні будеш святкувати, чим веселіше ти проведеш сьогоднішній день, тим багатшою буде рік, тим успішніше будуть йти твої справи.

Календар стрижки волосся: квітень 2021

Це зробити не так просто, так як день дуже несприятливий в емоційному плані. Сьогодні люди стають дуже великими, їх легко в чому-небудь переконати, особливо в тому, що здатне принести шкоду і збитки. Є великий ризик конфліктів і пригніченого настрою. А цього допускати не можна, інакше весь рік будеш животіти в убогості.

Тому сьогодні потрібно проявити неабияку витримку, спокій і врівноваженість. Не варто нікому вірити не можна ні з ким сваритися.

Ввечері треба зібратися всією сім’єю або покликати близьких друзів, яким ти беззастережно довіряєш, щоб весело провести вечір за байками і смішними історіями.

Також прикмети на 15 квітня кажуть, що якщо сьогодні посадити гроші, то вони обов’язково густо проростуть. Для цього потрібно взяти звичайну монету, посадити її у квітковий горщик із землею і виголосити над нею молитву святого Тита.

Горщик потрібно поливати і «ростити» монету весь рік. Тоді гроші будуть не вичерпуватися з дому, а всі справи будуть прибутковими.

Календар садівника-городника: квітень 2021

Народні прикмети на Тита Чудотворця

  • Господарі на Тита перевіряли зерно для посіву, а господині проганяли від хати ворон. Вважалося, що вони на Тита приносять із собою нещастя.
  • 15 квітня був особливим днем для торговців, які намагалися якомога веселіше відзначити цей день, щоб увесь рік мати гарний прибуток.
  • Голуби воркують 15 квітня – день буде теплим.
  • Тепла ніч на Тита – на тепле літо.
  • Сині хмари в цей день віщують дощ.
  • Якщо сьогодні навести лад вдома, то це принесе гармонію та добробут.
  • Якщо сьогодні дощова погода, то літо буде спекотним.

Магнітні бурі у квітні 2021: календар небезпечних дат

Що не можна робити:
Не можна сваритись та конфліктувати.
Не можна нічого святкувати та влаштовувати весілля.
Не можна займатись важкою фізичною роботою.
Не можна вишивати та в’язати.
Не варто голосно розмовляти та вдягати відвертий одяг.


15 квітня День ангела імені відзначають: Полікарп, Григорій, Анастас, Юхим, Тит, Сава, Микита, Федора. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

День ангела у квітні 2021: як назвати дитину та кого вітати цього місяця з іменинами

0 Комментариев