14 квітня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

14 квітня 2021 року у світі відзначаються Міжнародний день раптового сміху, День «Подивися на небо», День «Досягни більшого», День алфавіту Нко, Всесвітній день хвороби Шагаса.

У Канаді – День рожевого, в США – День дельфіна, День колишнього подружжя, День дитячої алопеції, День горіха «пекан», День садівництва, День помічника патологоанатома, в Японії – Фестиваль весни «Такаяма Мацурі», в Індії – Початок сонячного Нового року, День Бхімрао Рамджі Амбедкара, у Грузії – День рідної мови, в Ізраїлі – День пам’яті полеглих «Йом а-Зікарон», у Камбоджі – Кхемерський Новий рік, у Шрі-Ланці – Тамільський Новий рік, на Мальдівах – День мальдівської мови, у Лаосі – Свято зустрічі Нового року «Бун Пімай Лао», у Бангладеш – Бенгальський Новий рік, в Анголі – День молоді, у Південній Кореї – Чорний день, у США, Сальвадорі, Гондурасі, Венесуелі – Панамериканський день.

Церковний календар: квітень 2021

14 квітня православні християни відзначають великий день – це Великий вівторок і День Марії Єгипетської. За церковним календарем вшановується свята Марія Єгипетська. Свята була покровителькою жінок і цей день вважається жіночим святом.

Наші предки вірили, що в цей світлий день кожна заміжня жінка може привернути щастя в свій шлюб.

З цією метою також відмивали вхідні двері водою з доданим до неї вином і медом.

Свята Марія (Марія) Єгипетська є покровителькою жінок, дружин і родинного вогнища. Тому в цей день святої моляться за благополуччя, заступництво і щоб шлюб був щасливим.

Вихідні і святкові дні у квітні 2021 – скільки відпочиватитемо і що святкуватимемо?

Прикмети на 14 квітня кажуть, що якщо дружина сьогодні приготує млинці, змаже їх медом і над ними прочитає спеціальну молитву святої Марії, а потім пригостить ними чоловіка, то чоловік стане самим люблячим і турботливим на світі, а шлюб буде щасливим.

Також прикмети свідчать, що сім’я буде щасливою, якщо весь цей день проведе разом.

Календар стрижки волосся: квітень 2021

Що не можна:
У цей день не можна лихословити, використовувати лайливі слова, бажати людям поганого.
Не варто грішити обжерливістю – варто їсти просту їжу.
Не намагайтеся планувати важливі справи. Краще дочекайтеся початку наступного тижня і вже тоді розбирайтеся з усіма робочими моментами.

Календар садівника-городника: квітень 2021

Народні прикмети
сира погода – до врожаю грибів;
грім гримить – до ясного теплого літа;
блискавка блискає, а грому не видно – до посушливого літа;
розлив води – до різнотрав’я і хорошому сінокосу;
сині хмари – до теплої, але вологій погоді;
бджоли вилетіли з вуликів і дружним роєм кружляють над ними – до ранньої весни.

Магнітні бурі у квітні 2021: календар небезпечних дат

День ангела
14 квітня День ангела імені відзначають: Марія, Марко, Макар, Макарій, Юхим, Аврам, Мелетій, Абрам, Ельвіра, Гордій. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

День ангела у квітні 2021: як назвати дитину та кого вітати цього місяця з іменинами

 

0 Комментариев