12 березня – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

12 березня 2021 року відзначаються Всесвітній день ананаса, День комп’ютерного глюка, День Сонця-Землі, Міжнародний день шкільного харчування, День свободи слова в Інтернеті, Всесвітній день проти кібер-цензури.

У Китаї – данина посадки дерев, у США – День дівчаток-скаутів, День шоколадного батончика «Milky Way», День Альфреда Хічкока, День другого імені, День дошкільника, День посадки квітів, День запечених морських гребінців, на Маврикії – День незалежності, в Замбії – День молоді, у Габоні – День оновлення.

Церковний календар: березень 2021

12 березня відзначаємо день Прокопа. Починаючи з 12 березня і доти, поки дороги дещо не підсохнуть, намагалися не вирушати в далекі поїздки без особливої потреби.

Що стосується мисливців, то вони на Прокопа не сиділи вдома, оскільки в цей час дуже добре ловилася дичина, можна було зловити зайця.

Святкові та вихідні дні у березні: скільки українцям відпочивати у перший весняний місяць

Що не можна робити
Сьогодні не рекомендується вирушати в далеку дорогу. Якщо у вас є така необхідність, то прислухайтеся до своїх відчуттів. Якщо на душі легко, то дорога буде приємною. Якщо відчуваєте занепокоєння, то трапиться неприємність.
Не можна відмовляти нікому в проханні.
Також заборонено зачиняти двері будинку для друзів і відмовляти в гостинності знайомим.

Народні прикмети і традиції
Якщо розпустилася вся верба, то можна зібрати хороший урожай
Якщо в день Прокопа заєць перебіг дорогу мисливцеві – прикмета до того, що буде невдалий день
Верба розпускається – прикмета до того, що пора проводити посів
Верхівки верби розпустилися 12 березня – посіви будуть хорошими

Календар стрижки волосся: березень 2021 року

У п’ятницю, 12 березня, іменини відзначають власники таких імен: Макар, Михайло, Петро, Сергій, Степан, Тимофій, Юліан і Яків. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Іменини в березні – хто відзначає День ангела, кого і коли віати, як назвати народжену в березні дитину

Всесвітній день проти кіберцензури
12 березня відзначається пам’ятна дата – Всесвітній день проти кіберцензури, заснована зусиллями міжнародних організацій «Репортери без кордонів» і «Міжнародна амністія».

Метою свята є привернення уваги до загроз кіберзлочинності та боротьба за однаково доступний всім єдиний Інтернет без обмежень та розвиток свободи слова онлайн.

Магнітні бурі в березні 2021: весна розпочнеться одразу зі сплеску сонячної енергії

0 Комментариев