11 серпня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

11 серпня у світі відзначаються День “сміттєвої їжі”, День польоту на повітряній кульці, День святої Клари, покровительки телебачення, День кінетичного піску.

У США – День хіп-хопу, День гри на піску, День щорічного медичного огляду, День сина і дочки, День малинового торта, День гри на піску, День президентського жарту, в Латвії – День пам’яті борців за свободу, в Японії –  День гір “Яма – но ХІ”, в Туркменістані – День прикордонника, в Чаді – День Незалежності, у Вірменії – День національної ідентичності, в Норвегії – Фестиваль альтернативної музики в Осло, в Колумбії-Фестиваль “Всесвітній день ліні”.

Святкові та вихідні дні у серпні 2021: скільки українці відпочиватимуть в крайній місяць літа та що святкуватимуть?

Православна церква 11 серпня святкує Різдво святителя Миколая Чудотворця.  ього святого дуже люблять у народі, адже святий Миколай бере під своє заступництво і мандрівників, і тих, хто несправедливо засуджений, і просто людей знедолених.

У цей день прийнято жертвувати на благодійність. А ще вітати іменинників – тих, кого звуть Микола. 11 серпня кожен віруючий може попросити Миколая, щоб він допоміг виконати заповітне бажання, і він обов’язково почує.

Церковний календар: серпень 2021

Ще православні шанують пам’ять святого мученика Калинника. У народі день називають калиновим.

Мученик Каллінік народився в сім’ї благочестивих батьків і з юнацтва ходив по світу з проповідями про Христа, багатьох звернув у християнську віру. Одного разу в місті Анкірі язичники схопили його і доставили до начальника. Після довгих мук правитель наказав закувати Каллініка в залізні чоботи і відправити в місто Ганри. По дорозі язичників убила спрага, святий молитвою добув воду. Язичники хотіли його відпустити, але злякалися гніву начальника і не зробили цього. Правитель наказав кинути Каллініка в піч, де той і помер.

Календар стрижок волосся: серпень 2021

Також відомо, що в старовину день 11 серпня називали Туманником, оскільки вранці 11 серпня часто траплялися тумани, і з ними навіть були пов’язані деякі народні прикмети.

Що не можна робити на Різдво Миколая Чудотворця
Наші пращури вважали, що у цей день не можна давати в борг, а свої борги варто повернути.
Як і під час інших церковних свят, на Різдво Миколая Чудотворця не можна поратися в городі та саду, шити, в’язати, займатися прибиранням або пранням.
Категорично заборонено лаятися, особливо зі своїми близькими, адже цей день має бути призначено для духовного розвитку і бажано провести його у гармонії із собою та іншими людьми.

Магнітні бурі у серпні 2021: кілька дат примусять метеозалежних почуватися зле

11 серпня: прикмети та повір’я
Якщо день видався теплим, то й на початку вересня буде стояти тепла і сприятлива для землеробства погода.
Ранковий туман – до поганого збору меду.
Якщо цілий день туман, то буде хороший урожай зернових культур.
Зелений овес – до дощової осені.
Багато ягід і горіхів – до холодної зими.
Якщо грибів мало в лісі, то зима буде сніжною і морозною.

11 серпня іменини святкують Михайло, Костянтин, Данило, Анатолій, Олексій, Серафима. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в серпні: хто та коли відзначає День ангела цього місяця?

0 Комментариев