1 січня – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

Сьогодні, 1 січня відзначаємо Новий рік 2021, а також Міжнародний день похмілля, День випускання хлопавок на свободу, День всесвітніх молитов про мир, День суспільного надбання, Міжнародний день дхоті і топі, День єдиної європейської валюти, Всесвітній день миру. Крім цього на 1 січня випадає свято Марії – Цариці світу.

У США – День острова Елліс, День авторського права, День дарування яблук, Всесвітній день сім’ї, День коктейлю «Кривава Мері», на Кубі – День звільнення, або Тріумф революції, в Канаді – День запливу «полярних ведмедів», у Судані – День незалежності, в Словаччині – День утворення Словацької Республіки, у Чехії – День відновлення незалежної чеської держави, в Болгарії – Васильєв день, у Тайвані – День заснування Китайської Республіки, на Гаїті – День Незалежності, у Камеруні – День Незалежності, в Литві – День прапора, у Британії – День «Першої ноги».

Скільки відпочиватимемо на новорічні свята 2021?

Православна церква відзначає день пам’яті святого великомученика Воніфатія. Він вважається небесним заступником для всіх людей, охороняючи їх від хвороби і пияцтва. Тому, йому часто моляться для позбавлення від алкоголізму.

Православна церква 1 січня вшановує пам’ять преподобного Іллі Муромця. У народі свято назвали «Новий рік – до весни поворот».

Що сьогодні не можна робити

Згідно з китайським гороскопом, 2021 рік управляється Білим Металевим Биком – запальним, але добрим і справедливим. За народним повір’ям, 1 січня не можна нічого виносити з дому, навіть сміття, щоб не залишив успіх.

У Новий рік не можна займатися важкою роботою – як зустрінете Новий рік, так його й проведете. Не можна лаятися та сваритися, щоб не залучити сварки в сім’ю на весь рік.

Свята та вихідні в Україні 2021

Прикмети на 1 січня

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

– багато снігу – рік буде врожайним;

– іній на деревах – лютий буде лютим.

У п’ятницю, 1 січня, іменини відзначають власники таких імен: Григорій, Ілля і Тимофій. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

0 Комментариев