1 лютого – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

1 лютого 2021 відзначаються День Робінзона Крузо, День «Змініть свій пароль», День десерту кейк-поп, Всесвітній день хіджабу, стартує Всесвітній тиждень гармонійних міжконфесійних відносин, Міжнародний день білого вина «Фурмінт».

У США – День відважних бабусь, День змії, День темного шоколаду, День свободи, День вставання, День футбольного похмілля, День пирога «Запечена Аляска», в Ірландії – Свято вогнів і факелів, День святої Бригіти, на Маврикії – День скасування рабства, у Руанді – День героїв, в Угорщині – День проголошення республіки, в Алжирі – День евакуації, у Малайзії – День федеральних територій, в Індії – День берегової охорони, у Нікарагуа – День військово-повітряних сил, у Мексиці – День Конституції.

Церковний календар: лютий 2021

1 лютого православна церква вшановує святого преподобного Макарія Великого (Макарія Єгипетського). Макарій – простий чернець-відлюдник, який став настоятелем монастиря, явивши приклад християнської лагідності, благочестя і смиренності. Його чудотворні мощі знаходяться в місті Амальфі (Італія).

Віряни вважали, що на Макарія вкрай небажано було працювати, а тому в цей день люди ходили один до одного в гості, обговорювали останні новини, пили чай.

Родом він був з Нижнього Єгипту, проживав у IV столітті. За наполяганням батьків одружився рано, але незабаром дружина померла. Коли пішли в інший світ і батьки, Макарій оселився в найближчій пустелі, де став послушником при старці-відлюднику. Пізніше кілька років прожив на самоті в Фаранській пустелі.

Вчився у Антонія Великого, в сорок років отримав сан священика. Володів даром чудотворення, прославився тим, що вмів воскрешати мертвих. Заснував монастир в Нітрійській пустелі, в якому помер у 391 році.

Календар стрижки волосся: лютий 2021

Що потрібно зробити
Перший день останнього місяця зими сприятливий для нових починань. Особливо вдалими стануть нові справи, спрямовані на благо інших людей.
Треба запам’ятати сон, який приснився на Макарія. Сновидіння віщують благополуччя. Якщо сон приснився вдень, то він до вечора збудеться.
Що категорично не можна робити
Не можна виконувати важку роботу, інакше весь рік доведеться важко працювати.
В одязі не можна вибирати чорний траурний колір – це до біди. Свій наряд варто урізноманітнити яскравими тонами.
1 лютого не можна стригти волосся.
Не можна лихословити – в цей день мова повинна бути максимально чистою.

Лютий 2021 року: календар свят

Народні прикмети
Якщо на Макарія мете заметіль, значить, саме такою буде погода впродовж усього місяця.
Кажуть: заметіль на Макарія – весну довго чекати.
Морозний день – до спекотного літа.
Тепла погода на Макарія – прикмета, що перша половина літа буде дощовою.
Багато зірок на небі – зима буде тривалою, і потепління поки що чекати не доводиться.
Завірюха 1 лютого – Масляна також буде з хуртовинами.
Безхмарна погода – до ранньої і теплої весни.
Танення на Макарія – прикмета того, що незабаром настануть весняні дні.
Якщо перший день лютого видався сонячним – весна прийде рано, а останній місяць зими буде теплим і ясним.

1 лютого День ангела імені відзначають: Федір, Макар, Сава, Антон, Арсен, Єфросинія, Григорій, Марко, Феодосія. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Вихідні у лютому 2021 року – скільки будемо відпочивати наступного місяця

0 Комментариев