1 березня – Всесвітній день котів(+ВІДЕО)

news

1 березня відзначається Всесвітній день котів. 

Перший день весни – особливий період для кішок, так як цього дня люди вшановують своїх пухнастих улюбленців. Коти стали настільки популярними, що про них навіть є спеціальна наука – фелінологія, яка твердить, що ці милі створіння є надзвичайно розумними, перевершуючи навіть собак. Вважається, що кішки не приносять кинуту їм палицю, як це роблять собаки, лише тому, що вони не вважають цю роботу своїм обов’язком.

А згідно статистики, вони є найпопулярнішими домашніми тваринами в усьому світі. Вважається, що понад 80% людей мають домашніх тварин, і біля 50% віддає перевагу котам. На даний час, у світі налічується близько 600 млн домашніх кішок, виведено близько 200 порід, від довгошерстих (перська кішка) до позбавлених шерсті (сфінкси). Крім того, що ці тварини дуже милі та граційні, американські вчені ще довели, що вони лікують людей від деяких хвороб, і можуть попередити захворювання серця. Так, за статистикою, власники котів у будинку на 40% рідше мають проблеми з серцем.

Коти є чудовими мисливцями. Як показали дослідження, в яких спостерігали як за домашніми, так і за бродячими тваринами, в середньому один кіт протягом року ловить 57 дрібних тварин.

За матеріалами https://www.5.ua

0 Комментариев