1 березня – Свято весни та Всесвітній день котів – вітаємо з початком прекрасної пори

news

1 березня відзначається довгоочікуване свято настання весни.

Сьогодні настає довгоочікуваний перший день весни – час сонця, калюж і перших квітів. І хоча погода за вікном не сильно відрізняється від зими, але думка про настання весни гріє душу.

Прихід весни є святом у багатьох народів світу. Деякі країни відзначають це свято з застіллями і гуляннями, інші вважають його містичним днем і переказують легенди про прихід весни. Одна з таких історія пов’язана з юнаком, який звільнив дівчину на ім’я Сонце з лап Злого Змія. Змій хотів приректи Землю на вічну темряву, але юнак пожертвував життям і повернув людям Сонце.

Сьогодні слід привітати рідних, друзів і колег зі святом настання весни, адже це час змін, любові і тепла і гарного настрою. Зарядіть знайомих позитивом за допомогою веселих віршів і барвистих листівок до свята.

З весною 2021 - листівки, картинки, привітання у віршах і прозі з першим днем весни - АпострофЗ першим днем весни!1 березня – свято весни: привітання, картинки, вірші

З першим днем весни - Привітання з весною - картинки весна - Перший день Весни листівки - 1 березня - 1.03.20191 березня – свято весни: привітання та листівки з першим днем весни***

Тепло і світло розлилося,

Весна чарівна в світ летить.

Все на землі цвісти взялося,

Яка це неповторна мить!

Весна! Усе зазеленіло

Під вічним небом голубим.

І в людських душах завесніло,

Все стало чистим і ясним.

***

Нехай перший пролісок подарує ніжність!

Весняне сонце подарує тепло!

А березневий вітер подарує надію,

І щастя, і радість, і тільки добро!

Хай весни розмаїття малюнків

Прикрашає нам кожну хвилину,

Клич лелечий запросить в мандрівку,

У казкову і дивну країну!

***

Вже тане сніг, біжать струмки,

В вікно повіяло весною.

Засвищуть скоро солов’ї,

І ліс одягнеться листвою!

Всміхається неба блакить,

Тепліше, яскравіше сонце стало.

Хай буде щастя в домі й сміх!

Бажаю, щоб все зле пропало!

***

Вітаю з першим днем весни, з першим диханням щастя і пробудженням кохання. Бажаю зустріти цю весну з великими надіями і світлими очікуваннями, з добрими мріями і щирими почуттями. Нехай в душу пробивається перше тепло весняних променів, нехай серце наповнюється весняним натхненням і бадьорістю.

***

Нехай буде багато поцілунків

І дуже багато теплих слів,

Адже перший день весни стартує,

Вже порадувати готовий.

Нехай принесе весна удачу,

Нехай буде ніжності пора.

Нехай станемо ми трохи багатшими,

Весна подарує всім добра.

Нехай розквітне весна красою,

Надію в душі всім вселить,

Обдарує сонцем, теплотою

І натхненням осяє!

 

Сьогодні святкують перший день весни: найкращі привітання у віршах, листівках та прозі | Українські НовиниЛистівки з першим днем весни - найкращі привітання | Факти ICTVПерший день весни. На Буковині святкують МерцішорЛистівки з першим днем весни | Факти ICTVПерший день весни 1 березня 2021 - Картинки, листівки, привітання українською зі святом - ТЕЛЕГРАФПерший день Весни - Вірші. Кольори рокуПерший день весни 2020 – найкращі привітання і картинкиВесна прийшла - Початок весни :: Листівки до свят і святкових подій

Перший день весни – міжнародне свято котів

Весна – особливий час для кішок, тому вшановуваати домашніх пухнастиків люди вирішили саме в перший день весни.
Коти – найближчі до людей тварини, дослідження показують, що вони ндуже розумні і багато в чому перевершують собак. Коти мають свій характер, вимагають до себе повагу, бо вважають себе рівними людині (Наприклад, коти не приносять людині кинуту палицю, бо не вважають це своїм обов’язком)
В день котів вшановують 36 видів тварин, які завжди поруч з людиною у будь якому куточку світу. Це привід зайвий раз попестити свого улюбленця і пригостити його чимось смачненьким, і отримати приємне муркотіння в знак подяки.
Презентація "Всесвітній день кота"Сьогодні, 1 березня: Міжнародний день котів та Всесвітній день імунітету : 01:03:2019 - te.20minut.uaБлог учителя початкових класів Терехової Людмили Юріївни : Всесвітній день котівПрезентація "Всесвітній день кота"Сьогодні – Міжнародний день котів1 березня День котів в Україні 2019 - веселі фото котиків - Люкс FM1 березня - Всесвітній день котів - "Репортер"Презентация на тему: "Лютневі морози поступово відступають, і настає календарна весна, ніжна й чарівна, стрімка й насичена у своєму бажанні проявити всю красу буття. Чому перший.". Скачать бесплатно и без регистрации.
0 Комментариев